E-Mail
 

Burada ne yapıyoruz ?

gift2mate.com sana özel günlerinde alınmasını istediğin hediyeleri belirlemeni ve sevenlerine duyurmanı sağlar. Böylelikle hem sen kullanmayacağın veya beğenmeyeceğin hediyelerle karşı karşıya kalmazsın, hem de sevenlerin her doğum gününde “of ne alsam ya” diye düşünmezler. Tabii sen de arkadaşlarına hediye alırken tam isabet sağlayacaksın.

Bu kadar mı ?

Elbette değil. Uzaktaki bir arkadaşın için çekeceğin bir kutlama videosunu arkadaşının sayfasına yükleyebilirsin. Düşünsene ne eğlenceli videolar yayınlanacak. Mesajlaşmak da serbest. Ya da doğum günün için parti organize edebilir, partinden tüm arkadaşlarını haberdar edebilirsin.

Sadece doğumgünlerinde mi hediye alışverişi olacak?

Hayır. Hediye listen yılın her günü açık olacak. Seni tanıyanlar özel günlerini bilenler henüz alınmamış hediyeleri her zaman alabilecekler. Biz sadece doğum günü, bebek ve ev hediyesi olarak kategorilendirme yaptık. Ama çocukların anneler ya da babalar gününde, öğrencilerin öğretmenler gününde, sevgilin sevgililer gününde sana hediye alabilir. Bundan sonra her daim sürprizlere açık olmalısın. Sürpriz demese miydim acaba:)

Hediye listemi görmesini istediğim arkadaşlarım da burada mı?

Onları istersen sen çağır istersen sosyal paylaşım sitelerindeki ve iletişim araçlarındaki arkadaşlarını senin için biz çağıralım. Beklediğin hediyelerden herkesi haberdar edelim. Tabii sen de onların özel günlerini ve bekledikleri hediyeleri göreceksin. Eee her şey karşılıklı. Ama iyi tarafından bak; artık kimsenin doğum gününü unutmak, olmadık bir hediye alıp mahcup olmak yok.

İçeride seni neler bekliyor...!

  • Hediye Listesi
  • Arkadaşlar
  • Hediye Ekle
  • Profil
  • Parti
  • Kutlama Videoları
  • Mesajlar
Ücretsiz Kaydol
E-Mail
Şifre
 
Adı
 
Soyadı
 
Doğum Tarihi
 
Cinsiyeti

Gift2Mate Nedir?